Etutsorumlusu.com; Çalışan ailelerin çocuklarına üniversiteli eleman bulmasına aracılık eden bir kuruluştur!
Oyun Ablası / Abisi Hizmetimiz

Çocuğunuzla birlikte evde oyun oynayacak,  onu oyun parkına götürecek, birlikte eğitici oyunlar oynarken gelişimine katkıda bulunabilecek, yabancı dilini geliştirecek, nitelikli, eğitimli ve referanslı üniversite öğrencisi abla ve abilerle hizmetinizdeyiz. Özellikle gelişimini yavaş tamamlayan çocuklar için hizmetimiz doktorlar tarafından tavsiye edilmektedir. 

Çalışan anneler ve babalar,

Çocuğunuz evde yalnız başına kaldığı için eğitimine yeterince vakit ayıramamaktasınız. Bu durum geleceğimizin teminatı çocuklarımızı etkilemektedir. Oyun ablası / abisi hizmetimiz çalışan anne ve babaların çocuklarına yönelik sunmuş olduğumuz bir hizmetimizdir.

Bu hizmetimiz Unisbul.com 'un alt yapısı kullanılarak gerçekleştirilmektedir. Anneler çocuğuna uygun oyun ablasına / abisine unisbul.com üzerinden ulaşabilmektedir.Bunun için ailelerimiz yetkililerimizle iletişime geçmelidir. Uygun maliyetli bu hizmetimiz siz ailelerimiz tarafından çok talep edilmektedir.

Türkiye genelindeki bu hizmetimiz siz anne ve babaların işlerini kolaylaştırmak, çocuklarının eğitimine ve gelişimine katkıda bulunabilmek için verilmektedir. Unutmayın ki, oyun ablaları / abileri hiç bir zaman sizin yerinizi tutamaz.

Etiketler

Oyun ablası abisi + Bakıcı + Çocuk Bakıcısı + Bakıcı Dadı + Part time Çocuk Bakıcısı + Part time Bakıcı + Oyun Ablası Arayanlar + Yatılı Bebek Bakıcısı + Çocuk Bakıcıları + Ankara Bakıcı + Çocuk Bakıcı + Dadı Bakıcı + Bebek Bakıcıları + Bebek Bakıcısı Arayanlar + Çocuk Bakıcısı Arayanlar + Bebek Bakıcı + Çocuk Bakıcısı Ankara + Danışmanlık Bakıcı + Çocuk Bakıcılığı + Yatılı Bakıcı + Bakıcı Şirketleri + Çocuk Bakıcısı Antalya + Bebek Bakıcılığı + Çocuk Bakıcısı Arıyorun + Bakıcı + Bakıcı İzmir + Çocuk Bakıcı Arayanlar + Dadi + Bebek + Çocuk + İngilizce + Matematik + Özel Ders